УМОВИ СПІВПРАЦІ
1.ЗАГАЛЬНІ УМОВИ
1.1. Ці умови встановлюють порядок взаємодії між Інтернет-магазином Viravi.com.ua і клієнтами Інтернет-магазину Viravi.com.ua - фізичними особами, які оформили замовлення за допомогою сервісу «Кошик», розташованому на сайті Viravi.com.ua (далі - сайт).
1.2. Інтернет-магазин Viravi.com.ua здійснює реалізацію і доставку товару по всій території України.
1.3. Інтернет-магазин Viravi.com.ua реалізує товари в роздріб. Дія повернення товару здійснюється згідно закону України "Про захист прав споживачів".
1.4. Оформляючи замовлення на сайті, клієнт безумовно погоджується слідувати цим умовам і підтверджує, що ознайомлений з ними.
2.Оформлення ЗАМОВЛЕННЯ
2.1. Оформлення замовлення здійснюється клієнтом шляхом додавання товару в корзину.
2.2. Замовлення вважається оформленим належним чином, якщо заповнені всі поля форми замовлення (пункт 2.3)
2.3. Клієнт заповнив усі поля форми, що дозволяють ідентифікувати клієнта і зв'язатися з ним:
- П.І.Б .;
- Звідки;
-  Контактний телефон;
- Бажаний порядок оплати (способи оплати перераховані в п.4.);
- Бажаний вид доставки товару.
3. ПРИЙНЯТТЯ ЗАМОВЛЕННЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНОМ VIRAVI.COM.UA
3.1. Менеджер Інтернет-магазину Viravi.com.ua при отриманні замовлення перевіряє наявність товару і, якщо замовлення оформлене відповідно до пункту 2.2.настоящіх умов, приймає замовлення і виставляє клієнтові рахунок для повної оплати.
3.2. З моменту прийняття замовлення Інтернет-магазином Viravi.com.ua клієнт має право відмовитися від замовлення або вносити в замовлення зміни (видаляти / додавати в замовлення товари, змінювати характеристику товару (колір, розмір, кількість і т.п.). Після оплати замовлення видалення товарних позицій з замовлення не допускається.
3.3. Менеджер Інтернет-магазину Viravi.com.ua формує товари, зазначені в замовленні. Замовлення, сформовані і оплачені до 15-00, відправляються в цей же день. У тому випадку, якщо Ви зробили замовлення в неділю або святковий день, то його формування зсувається на перший робочий день, наступний за днем ​​оформлення замовлення. Місто відправки - Одеса.
3.4 У разі відсутності будь-якого товару менеджер Інтернет-магазину Viravi.com.ua може запропонувати клієнту зробити заміну відсутнього товару на будь-якій іншій товар. За згодою клієнта інший запропонований товар додається в замовлення.
4. ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ
 Оплата замовлення здійснюється наступними способами:
4.1. Оплата при отриманні (накладна плата);
4.2. Оплата на карту онлайн без комісії;
4.3. Оплатити замовлення готівкою можна при отриманні посилки в будь-якому відділенні Нової Пошти. Комісію за пересилку коштів оплачує покупець. Вартість перекладу післяплати становить 20 грн + 2% від суми (збір "Нова пошта") при отриманні на Новій Пошті (накладений платіж) Оплата на карту онлайн без комісії. Оплата замовлення з карти Visa або MasteCard на сайті відразу після оформлення замовлення. Оплата відбувається на сторінці, захищеної сертифікатами безпеки. Ви оплачуєте тільки вартість товару, комісія при оплаті онлайн не стягується.
5. ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ
5.1. Безкоштовна доставка в усі відділення Нової пошти та Укрпошти при замовленні від 1500 грн. Доставка замовлення до 1500 грн. здійснюється за рахунок клієнта за тарифами перевізника наступними способами:
5.2. Службою доставки «Нова Пошта»
5.3. Службою доставки «Укрпошта».
5.4. Інтернет-магазин Viravi.com.ua вважається таким, що виконав свій обов'язок з доставки замовлення в момент передачі службі доставки. Ризик загибелі або псування товару після його передачі в службу доставки, відділення «Укрпошти» несе клієнт.
5.5. БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА. Доставка для клієнта безкоштовна в наступних випадках:
- при замовленні на суму від 1500 гривень: до відділень служб доставки, розташованих в місті клієнта;
6.ВОЗВРАТ неякісний товар
6.1. Товари належної якості, замовлені на сайті Viravi.com.ua і не підійшли з яких-небудь причин (фасон, розмір, колір), підлягають поверненню та обміну протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, за умови:
- збереження товарного вигляду і споживчих властивостей;
- відсутність слідів експлуатації і шкарпетки;
- наявності оригінальної і неушкодженою упаковки і ярликів.
- cтоимость доставки по поверненню / обміну товару оплачує покупець. *
* Виняток становить: виробничий брак або неправильно сформований замовлення (інший розмір, колір або артикул). В даному випадку, повернення здійснюється за наш рахунок.
Товари неналежної якості (після експлуатації або з пошкодженими ярликами) замовлені на Viravi.com.ua, обміну та поверненню не підлягають.
6.2 Правила повернення товару:
- Заповніть бланк повернення (вкладається в кожну посилку);
- Надішліть товар і заповнений бланк за адресою, вказаною в ньому;
- Термін повернення грошових коштів - до 7 робочих днів з моменту отримання від Вас повернення.
6.3 Правила обміну товару:
- Заповніть бланк повернення (вкладається в кожну посилку);
- Надішліть товар і заповнений бланк за адресою, вказаною в ньому;
- Оформіть нове замовлення і в коментарі до нього вкажіть "обмін".
Відправка замовлення на обмін здійснюється після його повної комплектації і отримання повернення від Вас.
Адреса для повернення:
         м Одеса, відділення Нової пошти №128, Куликівський Андрій Олександрович, тел. +38 (097) 271-66-02